Monitoring

Kompletne systemy monitoringu oraz ich instalacja.

Szczegóły

Nasze usługi z zakresu monitoringu

Pierwszym etapem jest wizyta u klienta na której ustalamy jaki obszar ma być monitorowany, z jaką dokładnością, pole widzenia w nocy oraz wszelkie inne bardziej rozbudowne funkcje jak czytanie tablic rejestracyjnych z przekazaniem informacji do szlabanu który dalej sie otwiera, pomiarem temperatury ciała i wiele innych.

Przykład instalacji

Realizujemy zlecenia na sporym obszarze Polski , głównie Gniezno , Słupca , Konin , Poznań , Września – Wielkopolski ale i nie tylko np. również w Bydgoszczy czy Toruniu , Włocławku (Kujawsko-Pomorskie) , Swiebodzin , Gorzów Wielkopolski i okolice ( Lubuskie ) , Wrocław , Polkowice i okolice ( Dolnośląskie ) , Pobierowo , Pustkowo , Rewal ( Zachodniopomorskie ) , Pabianice – Łódź i okolice . 

Monitoring

— Wykonujemy monitoring w wszelkiego rodzaju miescach, głównie sklepy , markety , parkingi , osiedla i firmy . Kamery montujemy na ścianach , elewacjach , słupach , różnego typu konstrukcjach stalowych czy drewnianych . Wszystko po to aby monitoring spełniał oczekiwania klienta. Łączność kamer zapewniamy drogą kablową  oraz bezprzewodową. Oferujemy włącznie prowadznie instalacji kablowych w budynkach , na zewnątrz , ziemnych i napowietrznych .

 —Kamery i cała reszta urządzeń jest wysokiej jakości , sprawdzonych marek od sprawdzonych dystrybutorów a więc nie ma obaw o długowieczność i jakość produktów monitoringu . 

Co dalej?

Poznaj kolejne usługi bądź przejdź do kontaktu bezpośredniego