Ogrzewanie elektryczne

Od konsultacji po instalację!

Szczegóły

Szczegóły instalacji ogrzewania elektrycznego

W trakcie wizyty u klienta ustalamy jaka powierzchnia i rodzaj ogrzewania ma być zainstalowany, dobieramy termostaty z katalogu, kolor, kształt i funkcjonalność od najprostszych po rozbudowane z WiFi oraz Smart rozwiązaniami.

W następnym etapie tworzymy ofertę z kosztorysem. Po podjęciu decyzji przez klienta przystępujemy do realizacji która trwa zazwyczaj między 1 a 4 dni w zależności od wielkości budynku i stopnia trudności. Czas oczekiwania za podjęciem prac od decyzji to zazwyczaj od dwóch tygodni do miesiąca.

Przykład instalacji

Realizujemy zlecenia na sporym obszarze Polski , głównie Gniezno , Słupca , Konin , Poznań , Września – Wielkopolski ale i nie tylko np. również w Bydgoszczy czy Toruniu , Włocławku (Kujawsko-Pomorskie) , Swiebodzin , Gorzów Wielkopolski i okolice ( Lubuskie ) , Wrocław , Polkowice i okolice ( Dolnośląskie ) , Pobierowo , Pustkowo , Rewal ( Zachodniopomorskie ) , Pabianice – Łódź i okolice . 

Ogrzewanie elektryczne

— Elementy instalacji są dobierane indywidualnie pod dane zlecenie. Wszystkie komponenty  są sprawdzonych marek i przetestowane przed instalacją.

Co dalej?

Poznaj kolejne usługi bądź przejdź do kontaktu bezpośredniego